Yelpazemiz

Marka Tescil & Patent

Yıllarca kullanarak alanınızda belli bir konuma getirdiğiniz markanızın korumanın en kolay yolu marka tescilidir. Diğer kuruluşlar tarafından tescilli olan markanız TPE nezdinde tescil edilmedikçe marka değeri kazanmamaktadır.

Markanızı tescil ettirerek hem kendi değerlerinizi korumuş olursunuz ve markanızın üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasını engellemiş olursunuz.

3D Ürün Modelleme & Mimari Projeler

İnşaat, yapı sektöründe firmanızın ve ya kuruluşunuzun adını duyurmanın, müşterileri etkilemenin en etkili yollarından birisi de bilgisayar ortamında hazırlanmış 3d mimari çizimler ve animasyonlardır. Bu animasyonlarla henüz düşünce aşamasında olan projelerinizi bittikten sonraki hali ile görselleştirebilirsiniz ve müşterilerinize fikir edinmeleri açısından sunabilirsiniz.

Kamera animasyonları ile projenizi tanıtabilirsiniz. Bu nedenle 3d mimari animasyonlar özellikle yapı, inşaat ve emlak sektörünün vazgeçilmez reklam yöntemlerindendir.

Dijital Baskı & Fuar Çözümleri

Markaconcept Dijital Baskı merkezimizde, her türlü dış mekan dijital baskılar en kaliteli şekilde teslim edilmektedir. Uygulama talepleriniz de yine deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir.

Dış Mekan Dijital baskılarda, baskının en üst düzey kaliteli olması için, dijital baskı için hazırlanan görsel çalışmanın da kaliteli olması gerekmektedir. Sizlerden gelen görsel çalışmaların kalitesiyle ilgili problem olması durumunda, deneyimli tasarım ekibimiz tarafından gerekli düzeltmeler sizlerin kontrolünde yapılmaktadır.