Biz Kimiz?

BU İŞLERİN ARKASINDAKİ

Gizli Güçler

CONCEPT C.A.A. olarak, deneyimli ve işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile firmanızın markalaşma sürecini hızlandırıp, tanınmanızı, firma prestijinizi korumanızı ve iyileştirmenizi, sizin adınıza yapıyoruz.

Ajans Başkanı / Creative Director

Gökhan LELİK

1974 Doğumlu bekar bir baba. Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra birçok yaratıcı reklam ajanslarında mac ve pc platformlarında tasarım ağırlıklı çalışmalara ve işlere imza attı. İlk dönemlerde grafiker olarak başladığı meslek hayatına ilerleyen zamanında kendi reklam ajansı olan CONCEPT C.A.A.'yı kurarak devam etti.

Kurumsal Kimlik oluşturmadan, reklam filmlerine, görsel efekt tasarımlarına, tanıtım kampanyaları, basılı medya araçları, kurumsal ve e-ticaret web site tasarım arayüzü ve kodlamasına, 3D mimari proje, iç mekan, dış mekan, çevre düzenlemesi ve fuar stand çizimlerinden, profesyonel ürün fotoğraf çekimlerine kadar çok geniş bir yelpazede kendi geliştirerek durmaksızın aşkla çalıştı. 30.000 üzerinde tasarım, 340 dan fazla müşteri ve 750.000 küsür basılı iş ile CONCEPT C.A.A. dün olduğu gibi bugünde onun sayesinde dimdik ayakta.    / / / / CV

  • Image placeholder

    Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

    Grafik Tasarım Bölümü / 1994-1998

    Çiçeği burnunda bir tasarımcı olarak başladığı bu yolu, toplam 25 yılı aşkın deneyim ve tecrübe ile birleştirerek, emin adımlarla yürüyor.

Merve TUNÇ

Art Director

Reklam ajansımızın sanat yönetmeni. Yeri geldiğinde fikir verir yeri geldiğinde beğenmez kendi yapar işi.

Gizem KANAT

Stratejİ ve PR Uzmanı

Ona bulaşmak istemezsiniz. Ama o firmanızın tüm açıklarını bulur, strateji geliştirir ve sizin için en iyi olana karar verir.

Burak AYSIN

Grafİk Tasarım

Tasarım der başka birşey demez, işinden zevk alan, mesai kavramı olmayan nadir türlerden en iyisidir kendisi.

Deniz ARMALI

Grafİk Tasarım

Tasarıma çiçek böcek gerekirse en iyisidir. Kahvesiz gezmez, kendine gelemez, gelemezse nazı çekilmez.

Mert YILDIRIM

Web Tasarımcı

HTML, PHP, MySQL, ADMİN, DOMAİN, ya arkadaşlar biri tercüme etsin, hangi dilde takılıyoruz acaba.

Seçil SEVER

Metİn Yazarı

Yazar, çizer, olmadı siler, yine yazar, aklınıza gelenide gelmeyenide bir güzel yazar en iyi metni bulur köşesine çekilir.

Hakan DOĞRU

Müşterİ Temsİlcİsİ

Müşterilerimiz bizden önce onu tanır. Söylentiye göre ajans benim diyen, işini ve hepimizi sahiplenen güzel arkadaşımız.

Dilek SERT

Top Model

O bir model, o bir manken, o arkadaşlarımızın işyerini sevme nedeni, o arkadaşlarımızın işe aşk ile gelmelerinin sebebi.

Yıllar BİZİMLE

Dolu Dolu Geçti

0 Yapılan İş
0 Mutlu Müşteri
0 Basılı İş
0 Koca Yıl

CONCEPT OLUŞTURMA & UYGULAMA

Yaratıcı fikirlerimizi güncel tasarım trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş, profesyonel bir reklam ajansıyız. Özgün bakış açımızla ele aldığımız tüm çalışmalarımızın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır. Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, bilgileriniz ile bütünleştirerek tanıtımınızı en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunarız.

MARKA & TESCİL HİZMETLERİ

Yıllarca kullanarak belli bir konuma getirdiğiniz markanızın korumanın en kolay yolu marka tescilidir. Diğer kuruluşlar tarafından tescilli olan markanız TPE nezdinde tescil edilmedikçe marka değeri kazanmamaktadır. Markanızı tescil ettirerek hem kendi değerlerinizi korumuş olursunuz hemde markanızın üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasını engellemiş olursunuz.

DİJİTAL BASKI & FUAR ÇÖZÜMLERİ

Dijital Baskı merkezimizde, her türlü iç ve dış mekan dijital baskılar en kaliteli şekilde basılıp teslim edilmektedir. Uygulama talepleriniz de yine deneyimli ekiplerimiz tarafından hassas bir şeklide hazırlanmaktadır.
Ayrıca fuar organizasyonları için mekan oluşturma ve ürün standlarınızı 3 boyutlu ortamda tasarlayarak size en ekonomik ve yaratıcı çalışmaları sunuyoruz.

PROFESYONEL ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Farklı bakış açısı ile tüm ürün ve mekanlarınızı; ışığın en mükemmel şeklini kullanarak, fotoğraflarını çekiyoruz. Fotoğraf dijital dünyada artık ürünü sattırabilmenin temel zorunluluğu haline gelmiştir. Yüksek kalitede ve albenisi olan bir fotoğraf ürününüzü daha cazip hale getirerek satılmasını kolaylaştıracaktır. Özel stüdyolarımızda çekilen ürünleriniz ile satışlarınız kat kat artacaktır.